Biz Sizi Arayalım

0212 618 04 04 0212 618 04 06

Axa sigorta Sel felaketinde Porsche Cayenne bedelini kısa sürede ödedi !

18/07/2017 tarihinde İstanbul‘da yaşanan sel felaketinde Haksever Düğme Grup Şirketleri sahibi Abdülalim HAKSEVER in Porsche Cayenne aracı evinin otoparkında hasarlanmış ve pert işlemi yapılması kararı verilmiştir.

Aracın TSB araç değer listesinde bedelinin 491.000 TL , aracın piyasa bedelinin ise 520.000 olduğunu araştırmalarımız sonucunda gördük.

Bu süreçte bölge müdürümüz Sayın Zafer bey , Bölge müdür yardımcımız Sayın Levent bey , Bölge müdür yardımcımız Serpil Özhan, Bölge temsilcimiz Sayın Işıl hanım , Dosya sorumlumuz Sayın Tarık bey bizlere her zamanki gibi tam destek vererek işlemimizin hızlandırılmasını ve doğru rakam tespitini sağlamıştır.

Gerekli evrakların Emir trafik müşavirlik firmasına vermemizin ardından 48 saat içerisinden 520.000 TL lik rakamın sigortalımızın hesabına geçirilmesi sonucu Serbay Sigorta Acenteliği Ltd Şti ve Haksever Düğme grup şirketleri sahibi Abdülalim HAKSEVER olarak AXA Sigortanın sektör lideri olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.

Bu durum sektörde önemli yere ve yüksek hite sahip olan haber portalımız www.sigortahaberleri.com.tr de ve kurumsal sitelerimiz olan www.serbaysigorta.com.tr , www.serbaysigorta.com yayınlanmış olup. Ayrıca Serbay Group’un bütün sosyal mecralarında yayınlanmıştır.

2003 yılından itibaren Axa Sigorta ve Serbay Sigorta çalışmalarının yine uzun yıllar devam edeceğini sunar ayrıca sigortalımız Abdülalim bey Axa sigortadan çok memnun kaldığını ve diğer sigortalarını da sektör devi Axa Sigorta’ya yönlendireceği bilgisini bizlerle paylaşmıştır.