Biz Sizi Arayalım

[contact-form-7 id="935" title="Biz sizi arayalım"]
0212 618 04 04 0212 618 04 06

Sigortacılık mezunlarına TSEV’den %100 burs

Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı (TSEV) tarafından düzenlenen ve alanın en prestijli eğitim çalışması olan , Temel Sigortacılık Eğitim Programına katılacak olan 10 yeni mezuna %100 burs verilecek.

Alanının uzman isimleri tarafından verilen eğitimler teori ile pratiğin buluşması ve sigortacılık alanında ileri düzey eğitim olarak kabul ediliyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı Müdürü Mehmet Kalkavan, büyük ilgi gören ve alanının en prestijli eğitim organizasyonu olarak kabul edilen programa katılacak olan 5 yeni mezuna TSEV, diğer 5 yeni mezuna ise Sigorta Tatbikatçıları Derneğinin burs vereceğini belirtti. Burs başvuruları için ilgili mezunların www.tsev.og.tradresine başvurabileceklerini söyledi.

Sigorta Tatbikatçıları Derneği Başkanı Fahri Altıngöz ise bu önemli eğitim programına katılmak isteyen öğrencilere destek vermenin kendileri açısından çok değerli olduğunu belirtip, “Sigortacılıkta 60.yılını kutlayan Sigorta Tatbikatçıları Derneği’nin bu yıl birçok etkinlik yanında 5 öğrenciye burs verecek” dedi.